Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Eka Grup’un temelleri 2005 yılında kurulan Eka Pompa Makine Motor San. Tic. Ltd. Şti ile atılmıştır. Sektör hayatına; Pompa-Hidrofor-Vana-Kazan-Kompresör-Jeneratör-Klima-Chiller-Sondaj Kuyu açma Otomatik Sulama Sistemleri ve İş Makinalarının cihazlarının satış ve servisi ile başlayan şirketimiz, sonrasında Mekanik-Elektrik-Klima HVAC-Tesisat Taahhüt ve bakım hizmetlerini de kapsayacak şekilde ürün ve hizmet gamını genişletmiştir.

Taahhüt konusu faaliyet alanlarımız arasında Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Elektro-Mekanik, Su Sondaj Kuyu açma ve Sulama Sistemleri ve ilgili tüm cihazların satış-servis-bakım hizmetlerinin yanında, taahhüt alanlarında da faaliyet göstererek anahtar teslim uygulama, projelendirme hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamız, faaliyete geçtiği günden bu yana bir çok tesis ve yapının anahtar teslim uygulama servis hizmetlerini başarı ile tamamlamış, sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde kullanıma sunmuştur.

Bina-site ve tesislerin işletme-bakım hizmetlerini; Havaalanları,Eğitim ve Öğretim Tesisleri, Otel,Endüstriyel Tesis, Fabrika, Villa ve Toplu Konut, A VM, Ofis Binaları ve Plazalar , Kamu Binaları ve benzeri bir çok yapının mekanik elektrik tesisat bakım onarım işletim alanlarında çözümler sunmaktadır.